STRONA GŁÓWNA

O FIRMIE

KOMPUTERY

SYSTEMY KAMER

NAGŁOŚNIENIE

SYSTEMY ALARMOWE

SYSTEMY PRZECIWPOŻAROWE

AUTOMATY DO BRAM I GARAŻY

PODSŁUCHY I MINIKAMERY

TELEWIZJA SATELITARNA

CENTRALNE ODKURZACZE

PROMOCJE

KONTAKT


 

Jest to zespół urządzeń mających na celu ostrzegać o pojawieniu się dymu lub ognia. Zgodnie z polskimi przepisami systemy przeciwpożarowe stanowią odrębną całość. Składają się z elementów wykrywających (czujki), ostrzegających (sygnalizator dźwiekowo-optyczny) i centrali zarządzającej. Zraszacze montowane pod sufitem umożliwiają natychmiastowe rozpoczęcie akcji gaśniczej i nie dopuszczają do rozprzestrzeniania się ognia.

Firma nasza, po przeprowadzeniu analizy zagrożeń powstania pożaru, przedstawi Państwu wstępny kosztorys z opisem założeń . 

Po zaaprobowaniu naszych wytycznych podejmujemy się wykonania projektu w/w systemów a następnie instalacji, uruchomienia i konserwacji . 

 

E-mail: expertkrosno@xl.wp.pl                                                                                        38-430 Miejsce Piastowe, ul. Dukielska 2, Podkarpacie
Copyright 2006 by EXPERT                                                                                                               tel./fax 13 43 393 55 kom 0 508 194 881