STRONA GŁÓWNA

O FIRMIE

KOMPUTERY

SYSTEMY KAMER

NAGŁOŚNIENIE

SYSTEMY ALARMOWE

SYSTEMY PRZECIWPOŻAROWE

AUTOMATY DO BRAM I GARAŻY

PODSŁUCHY I MINIKAMERY

TELEWIZJA SATELITARNA

CENTRALNE ODKURZACZE

PROMOCJE

KONTAKT


 

Celem firmy EXPERT jest tworzenie nowoczesnych, profesjonalnych i niezawodnych elektronicznych systemów zabezpieczeń.

Nasza oferta obejmuje:
- systemy alarmowe
- systemy tv przemysłowej
- komputeryzację
- systemy kamer
- nagłośnienie
- systemy przeciwpożarowe
- automaty do bram i garaży
- podsłuchy i minikamery
- telewizję satelitarną
- centralne odkurzacze
- inne dziedziny elektroniki

Wszystkie nasze systemy projektowane są indywidualnie, zgodnie z wymogami klienta. Pozwala to na realizację różnorodnych zadań jak i zapewnienie maksymalnej ochrony danego obiektu.
Zapewniamy kompleksowe wyposażenie obiektów w najnowocześniejsze zabezpieczenia elektroniczne produkcji renomowanych firm polskich i zagranicznych, montowane przez nas urządzenia posiadają wymagane atesty i homologacje.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, począwszy od sporządzenia ekspertyzy, oceny istniejących zagrożeń, opracowania projektów technicznych, dokumentacji i wykonania prac montażowych.

Decydując się na współpracę z nami możecie państwo być pewni, że zyskacie partnera niezawodnego i odpowiedzialnego, jak również bezpieczeństwo i ochronę Waszej firmy, mieszkania, sklepu, posiadłości, itp.

 

E-mail: expertkrosno@xl.wp.pl                                                                                        38-430 Miejsce Piastowe, ul. Dukielska 2, Podkarpacie
Copyright 2006 by EXPERT                                                                                                               tel./fax 13 43 393 55 kom 0 508 194 881